Receptas

Salotos "Morka"

Salotos Peržiūrių: 880 Įkeltas: Nov 23, 2022
Salotos Salotos Salotos Salotos Salotos Salotos Salotos Salotos Salotos Salotos Salotos
 • Patiekalas: 5 žmonėms(-ių)
 • Ruošimo laikas:
 • Kepimo laikas:
 • Kalorijų: 0
 • Sudėtingumas: Lengvas
Spausdinti

Labai gražios, bet kartu ir nesudėtingos salotos, ruošiamos iš paprastų produktų, kurie puikiai derinasi su įvairiais kitais produktais.

Ingredientai

Eiga

 1. 1. Pasiruoškite visus reikiamus ingredientus. Rūkytą vištieną galima pakeisti įprasta virta arba kepta filė.
 2. 2.Bulves išvirkite su lupenomis, kol suminkštės, atvėsinkite ir nulupkite. Tada sutarkuokite.
 3. 3.Morkas išvirkite, atvėsinkite, nulupkite ir sutarkuokite.Kaip virti morkas? Nuplaukite ir sudėkite į puodą su šaltu vandeniu. Morkas virkite ant silpnos ugnies 20-25 minutes, priklausomai nuo dydžio.Vėliau patikrinkite aštriu peiliu - jis turėtų lengvai perverti morką.
 4. 4.Kietai išvirkite kiaušinius, atvėsinkite ir nulupkite. Tada sutarkuokite. Kaip virti kietai virtus kiaušinius? Įdėkite juos į šaltą vandenį, užvirkite ant nedidelės ugnies. Virkite kiaušinius 9 minutes, tada užpilkite šaltu vandeniu ir atvėsinkite. Jei norite, galite atskirai sutarkuoti baltymus ir trynius ir iš jų suformuoti du atskirus sluoksnius.
 5. 5.Rūkytą krūtinėlę vištieną supjaustykite mažais kubeliais.
 6. 6.Raugintą agurką supjaustykite mažais kubeliais.
 7. 7. Į indą dėkite sluoksnį tarkuotų bulvių ir padarykite morkos formą. Ant bulvių pabarstykite maltų pipirų ir iš konditerinio maišelio dėkite majonezą "tinkleliu" .
 8. 8.Tada paskirstykite marinuotus agurkus ir taip pat užpilkite majonezu.
 9. 9.Rūkytą vištieną lygiu sluoksniu paskleiskite ant agurkų. Taip pat galite pabarstyti maltais pipirais. Ant viršaus padarykite tinklelį iš majonezo.
 10. 10.Toliau paskirstykite tarkuotus kiaušinius ir vėl dedame majonezą.
 11. 11.Visą salotų paviršių padenkite tarkuotomis morkomis ir išlyginkite. Kad salotos būtų panašesnės į šviežią daržovę, morkų sluoksnyje silikonine mentele padarykite negilius griovelius. Petražolių šakeles nuplaukite, nukratykite drėgmę ir įsprauskite į vietą, kur turi būti morkų viršūnėlės. Prieš patiekiant salotas 1 valandai palaikykite šaldytuve. Skanaus!

Jums taip pat gali patikti

Naujienos

Užsiprenumeriuokite naujienlaiškį, kad gautumėt naujausius receptus!